DD532-5-3(16x90)-BR-STAR
Starprojector, 532nm, 5mW, with bracket, Beam Diameter: 2.5-3mm Divergence: 0.5…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 90, typ 60mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-230(40x210) 注文番号: 70118520 isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 30mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-PL-C1500 注文番号: 70112757 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14x55) 注文番号: 70112580 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1 125.13 EUR |