DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.7 - 5.3, typ 5V DC |
| Operating Current | 30 - 70, typ 51mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 30g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-532-5-3(16x62) 注文番号: 70123302 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x62mm, class 2M, incl. DOE R205 cross pattern DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5° 504.12 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119190 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Circle - PMMA - 8x1mm 34° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R219 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-750-1065 注文番号: 70160581 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temple arms, side protection for a wide field of vision, CE-certified EN 207:2009, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 190-315 D LB8 + R LB4 ● >315-425 D LB4 + IR LB6 ● 650-680 DIR LB1 ● >680-720 DIR LB2 ● 730-1085 DIR LB5 ● 745-765 DIR LB6 ● 750-760 D LB6 + IRM LB7 ● 1063-1065 D LB6 + IRM LB7 ● * Especially suitable for: Laser INFRARED 750nm and INFRARED 1050nm 352.86 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R383 注文番号: 70148381 Diffractive Optical Element DOE: Quasi Continuous Line - 51° @ 840nm PC 8x0.63mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1M-IR-EN 注文番号: 70119589 Safety Label english DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH840-30-3(14x45)90DEG-F500 注文番号: 70121506 isolated Line lasermodule, infrared, 90°, 840nm, 30mW, 3V DC, 14x45mm, focus 500mm class 3R 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-09(25x67) 注文番号: 70117868 Mount for laser module D=9mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachment 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-4-3(21x21x35)110DEG 注文番号: 70116267 isolated line lasermodule, red, 110°, 635nm, 4mW, 3V DC, 21x21x35mm, class 1 64.62 EUR |