F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 660nm (rot) |
| Optical Power | 50mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 75° |
| Line Thickness | <1.5mm@0.825m |
| Operating Distance | 0.825m |
| Optics | Powell Lens |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Axial Divergence | ±0.2° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (825mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 5V DC |
| Operating Current | 50 - 200, typ 100mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 52g |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-25-3(16x45) 注文番号: 70102208 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 25mW, 3V DC, 16x45mm, class 3B 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-635-5-6(10x22) 注文番号: 70119398 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE270-DD635-5-5(16x62) 注文番号: 70137316 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 1M, with DOE Kreuz - 30 - PC - 8x2.1mm 30° @640nm 167.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PROTECTION-GLASSES-LABEL-ML1 注文番号: 70143263 Aufkleber Aufbewahrungsbox für Laserschutzbrille: ML1 3.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 注文番号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-35-5(15X60)60-F35-PWL 注文番号: 70160208 line laser, red, 60°, 650nm, 35mW, focus 35mm, 5V DC, 15x60mm, class 3R, Powell lens, TTL 0-5V 1,033.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R284 注文番号: 70118643 Diffractive Optical Element DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 67.4° @660nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-5-24(20x80)-F300 注文番号: 70132397 isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1M, focus 300mm, without protection lens 302.44 EUR |