F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 3mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 2.6 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 2.2g |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PROTECTION-GLASSES-LABEL-ML1 注文番号: 70143263 Aufkleber Aufbewahrungsbox für Laserschutzbrille: ML1 3.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)30-F500-C1500 注文番号: 70106039 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 2 62.10 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-15(45x75)-MAGNETIC 注文番号: 70135633 Mount for Lasermodul 15mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R223 注文番号: 70114294 Diffractive Optical Element DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16.1° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-5(10x30)60DEG-F100 注文番号: 70116885 isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 4mW, 5V DC, 10x30mm, focus 100mm, class 1 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE248-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111422 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R248 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-600 注文番号: 70158724 collimated isolated Line lasermodule, green, 520nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,083.95 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-635-1-6(10x22) 注文番号: 70111965 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R265 98.24 EUR |