F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 2000mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 3 - 25, typ 7mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 60g |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R245 注文番号: 70108019 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ658-100-5(20x70)-CON 注文番号: 70129755 Expander Lasermodule red focusable for Illumination and Inspection, 658nm, 5V DC, 100mW, class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-1-3-F(14X45)-CON 注文番号: 70156829 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 1, Connector 2.5mm 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-1-3(12x32)10DEG-F110 注文番号: 70129250 Isolated line lasermodule, green, 10°, 520nm, 1mW, 3V DC, 12x32mm, class 1, focus f=110mm, 1kHz modulation frquency 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE280-635-5-5(10x24)-ADJ 注文番号: 70134186 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 60° @635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R280 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE244-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111385 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 5.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R244 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-3-5-F(12x45)110 注文番号: 70140866 Adjustable Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 3mW, 3-5V DC, 12x45mm, class 1 51.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMH650-5-5(14x45) 注文番号: 70112924 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R 201.60 EUR |