DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 3500mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 4.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 3 - 15, typ 6mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 17g |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH635-5-3(14x45)-70117097 注文番号: 70117097 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R 122.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB520-50-24(19x88)60DEG-PWL-TTL 注文番号: 70150216 adjustable line laser, green, 60°, 520nm, 50mW, 5V DC, 19x88mm, class 3B, constant energy distribution, Powell Linse, TTL 0-5V, compatible with Osela® etc. 1,050.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111453 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-5(14x45)10DEG-F1800 注文番号: 70125894 isolated Line lasermodule, red, 10°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 99.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-45DEG 注文番号: 70159301 collimated isolated Line lasermodule, green, 45°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118711 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 11x11 Dots PC 8x1.2mm 38,8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R258 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE244-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111026 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 5.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R244 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PENDULUM-MOUNT-22 注文番号: 70120486 Pendulum Mount for Lasermodul 22mm. For fine adjusting of the optical axis 131.01 EUR |