DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.1mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@40m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 23.6 - 24.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 150, typ 50mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 20g |
| Protection Class | IPIP 54 |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111057 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R247 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI532-5-3(16x60)-NOD-70110111 注文番号: 70110111 Dotlaser, 532nm, 5mW, 3V DC, Class 3R, isolated housing, without driver, with screened cable (3x0.1mm²)length of 300mm 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-635-5-5(10x22) 注文番号: 70112108 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Circle - PMMA - 8x1mm 34°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R219 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(12x30.5) 注文番号: 70104097 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R 21.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112221 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 29,3°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R250 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-3-C-SENSORKABEL-M12 注文番号: 70135855 Power Supply with sensor cable and M12 connector and 3000 mm cable length 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DBI650-1-3-FA(12x40) 注文番号: 70135671 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 12x40mm, class 2 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-40-24(32x115)110-PWL-M12 注文番号: 70134759 Isolated Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 40mW, uniform line intensity, Powell lens, 12-24V DC, 32x115mm, class 2M, with M12 connector 672.18 EUR |