LD635-1-24(12x50)-C3500
isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 8mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.1mrad |
| Beam Diameter | 8mm |
| Size of Laserdot | <9.5mm@40m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 24V DC |
| Operating Current | 20 - 70, typ 40mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 147g |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDC638-100-5(12X50) 注文番号: 70190823 Modulated dot laser module, red, 638nm, 100mW, 5V DC, 12x50mm, Class 3B, focusable, intensity adjustable (0-5V) 520.92 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70110968 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-1-12(9x20)-C400-JST 注文番号: 70124248 dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 12V DC, 9x20mm, class 2, cable 400mm, with JST Connector C200030-03-90-01 15.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-20-5(20x95)-HT-NT 注文番号: 70147513 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B, high temperature, incl. power supply 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-1-3(11x60)-WP-C500 注文番号: 70146950 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 11x60mm, class 2, waterproof 88.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE532-15-3(25.4x50)360DEG-C1000 注文番号: 70108347 isolated Line lasermodule, green, 360°, 532nm, 15mW, 3V DC, 25.4x50mm, class 1 495.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDA850-8-3(22X65) 注文番号: 70153408 isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 8mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B, power adjustable (0-3V) 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20X80)-C500-CON21 注文番号: 70156621 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, DC-Plug 2.1mm 243.61 EUR |