LD532-10-5(20x80)110DEG-C148
Line lasermodule, green, 110°, 532nm, 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M, cable 148…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1mrad |
| Beam Diameter | 3mm |
| Size of Laserdot | <4..5mm@5m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 400mm |
| Wire type | AWG 24 VW-1, black, 3,3mm, red, white |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 10.8 - 13.2, typ 12V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 25mA |
| Connector | JST PHR-2 2pol 2mm |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Protection Class | IPIP 54 |
| Stripping of cable cover | 40mm |
![]() | NT-TT-12 注文番号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-4.5(14x64)-S-AP 注文番号: 70121889 Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 14x64mm, class 1 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119435 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 注文番号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-1-24(12x45)-C500-NT 注文番号: 70115062 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x45mm, class 2 151.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-1-5(16x50)60DEG 注文番号: 70129953 line lasermodule, 60°, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 16x50mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-5-F(16x65) 注文番号: 70134223 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-15-5-F(22x80)-CON 注文番号: 70133585 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 3B, incl. 2.1mm connector for power supply 428.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC658-40-5(12x31) 注文番号: 70123890 Dot laser, red, 658nm, 40mW, 5V DC, 12x31mm, class 3B 302.44 EUR |