DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 16mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-3-C-SENSORKABEL-M12 注文番号: 70135855 Power Supply with sensor cable and M12 connector and 3000 mm cable length 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-35-3(22x65) 注文番号: 70102253 isolated, red, dot lasermodule, 650nm, 35mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-635-5-6(10x22) 注文番号: 70119398 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-30-24(20x80)-F3000-M12 注文番号: 70138122 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 30mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 487.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C500 注文番号: 70140224 adjustable dot laser, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1, wire lenght 500mm 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(5x12)-F100 注文番号: 70120240 Dot lasermodule,red, 650nm, 0.4mW, class 1, 5x12mm, 3V DC 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH640-30-5(18x60)90-PWL-F250 注文番号: 70146783 line laser, red, 90°, 640nm, 30mW, 5V DC, 18x60mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 250mm, TTL modulation 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R281 注文番号: 70114300 Diffractive Optical Element DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16.5° @650nm 49.50 EUR |