DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 905nm (infrarot) |
| Optical Power | 4mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Max. Mod. Frequency | 100kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-4-3(12x34)10DEG-F3000-C130 注文番号: 70146523 line laser, green, 10°, 520nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1M,Max. line curvature 0.2%, Focus 3m 57.06 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14X55)90-CON21 注文番号: 70157666 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1, DC-Plug 2.1mm 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-06(48X86) 注文番号: 70160932 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 6mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE258-635-1-6(10x22) 注文番号: 70111897 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 11x11 Dots PC 8x1.2mm 38,8°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R258 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-24(16x80)30-C2000-F500 注文番号: 70120134 isolated line lasermodule, 30°, green, 532nm, 5mW, 24V DC, 16x80mm, class 1, focus 500mm, wire length 2m 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-60DEG 注文番号: 70159318 collimated isolated Line lasermodule, green, 60°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R257 注文番号: 70108149 Diffractive Optical Element DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F350-NT 注文番号: 70120646 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254, Focus 350mm 369.66 EUR |