DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.93% |
| LB Rating | 190-315 D LB7+IR LB4; 315-398 DIRM LB5; 9000-11000 DI LB3 |
| Lens Color | Clear |
![]() | |
|---|---|
| DD635-0.9-24(12x45) 注文番号: 70120677 Isolated Dot Laser, red 635nm, 0.9mW, 24V DC, Laser class 2, 12x45mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DBI650-1-3-FA(12x40) 注文番号: 70135671 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 12x40mm, class 2 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200 注文番号: 70159035 collimated isolated Line lasermodule, green, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE270-635-10-5-F(16x62) 注文番号: 70138184 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, class 2M, inkl. DOE Kreuz - 30 - PC - 8x2.1mm 30° @640nm 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-3-5(14x30) 注文番号: 70115376 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 3mW, 5V DC, 14x30mm, class 3R 148.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH640-30-5(18x60)90-PWL-F250 注文番号: 70146783 line laser, red, 90°, 640nm, 30mW, 5V DC, 18x60mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 250mm, TTL modulation 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB660-25-5(20x90)110-ADJ-CON 注文番号: 70134650 Adjustable Cross lasermodule, red, 110°, 660nm, 25mW, 5V DC, 20x90mm, class 2M, incl. connector 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DP635-0.3-5(10.6x12.2)-F50 注文番号: 70140927 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |