LD635-1-24(12x50)-C3500
isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 980nm (infrarot) |
| Optical Power | 80mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 120 - 360, typ 240mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 54g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE263-635-5-6(10x22) 订单号: 70112351 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:5 Dot Line PC 8x1.2mm 5,9°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R263 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(12x45)-PRO 订单号: 70125702 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x45mm, class 2, encapsulatedl PCB 95.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-10-5(14X45) 订单号: 70156225 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 10mW, 5V DC, 14x45mm, class 3B, 20000h lifetime (MTTF @23°C) 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-15-5(14x45)90DEG-F1500 订单号: 70122558 Line Laser, 90°, red, 635nm,15mW, 5V DC, 14x45, class 2 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-5-5(20x80)30DEG 订单号: 70116854 Modulated isolated Line lasermodule, green, 30°, 532nm, 5mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-820-1750 订单号: 70149517 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified EN 207:2009,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * ● Wavelength: 190-315nm, lb rating D LB8 + IR LB3 ● Wavelength: 775-795nm, lb rating DIR LB4 ● Wavelength: 820-1750nm, lb rating D LB5 + IR LB6 * Especially suitable for: Laser INFRARED 850nm - 1750nm 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x32)45-F200 订单号: 70108644 isolated linelaser, red, 650nm, 5mW 5V DC, 45 degree, 12x32mm, class 1, focus 200mm 57.90 EUR |
| DD405-1-3(14x45)-CON-NT 订单号: 70123388 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, incl. connector and power supply 124.29 EUR |