DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 980nm (infrarot) |
| Optical Power | 80mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 120 - 360, typ 240mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 54g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(20x75)30-F500-C2000 注文番号: 70106190 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 5mW, 3V DC, 20x75mm, class 1M 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-5-5(12x34) 注文番号: 70109597 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDE940-1-5(12X40) 注文番号: 70159554 Dot lasermodule, infrared, 940nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 1 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-30-3(20x80) 注文番号: 70101423 Dot lasermodule, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB658-50-230(40x210) 注文番号: 70110227 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 478.91 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-16-5(16x45) 注文番号: 70101942 modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 5V DC, 16x45mm, class 2 131.01 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-635-1-6(10x22) 注文番号: 70111934 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 11,8°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R262 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-35-5(15X60)60-F35-PWL 注文番号: 70160208 line laser, red, 60°, 650nm, 35mW, focus 35mm, 5V DC, 15x60mm, class 3R, Powell lens, TTL 0-5V 1,033.53 EUR |