LD532-10-5(20x80)110DEG-C148
Line lasermodule, green, 110°, 532nm, 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M, cable 148…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Beam Diameter | 5mm |
| Size of Laserdot | <5..7mm@20m |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Axial Divergence | ±0.25° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Focus | fixed (20.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Current | 15 - 40, typ 25mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDA650-1-5(12X40) 订单号: 70156201 Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12x40mm, class 2, power control (0-3V) 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-3-3-F(12x55)-QCW 订单号: 70137668 adjustable isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 3mW, 3DC, 12x55mm, class 3R, internal modulation 1kHz 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB532-5-3(13x60)-F5000-SPRING 订单号: 70129731 Dot Lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 13x60mm, class 3R 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x105)-S-AP-QCW 订单号: 70122343 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x105mm, class 2, internal modulation, axial parallel 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLB850-15-5-F(16X45)10 订单号: 70153453 isolated focusable line lasermodule, IR, 10°, 850nm, 15mW, 5V DC, 16x45mm, class 3R, power adjustable 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F400 订单号: 70120066 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R, Focus 400mm 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-5(14x45)110DEG-NT 订单号: 70131161 isolated Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 16mW, 5V DC, 14x45mm, class 2, with power supply 167.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD658-50-230(35x140)-DOE 订单号: 70115321 Adjustable isolated DOE lasermodule, red, 658nm, 50mW, 230V AC, 35x140mm, class 3B 781.43 EUR |