LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Operating Voltage | max 0V DC |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 141g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 62mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø12mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DH650-16-3(14x45) 订单号: 70102178 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 3B 101.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-D532-30-3-F(20x90) 订单号: 70121490 Adjustable High Power DOE Laser, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 20x90mm, class 3B, with connector 739.41 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-20-5(20x80) 订单号: 70101362 modulated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 5V DC, 20x80mm, class 2M 512.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110784 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R215 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3-F-S(22x110) 订单号: 70107753 focusable Cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 3V DC, 22x110mm, class 1, incl. battery CR123A 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45)-CON 订单号: 70133332 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, with 2.5mm connector 110.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(25x60) 订单号: 70103038 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 25x60mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |