LABEL-DIN-CLASS1M-DE
Safety Label german DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 600mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | 30mm-80mm |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 5000mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | collimated |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 230V AC |
| Operating Current | 100 - 400, typ 300mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 200g |
| Protection Class | IPIP 67 |
![]() | NF-S-419424-1-16A 订单号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-30-24(20x120)-M12 订单号: 70130676 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 30mW, 24V DC, 20x120mm, class 2M, with connector M12 without cable 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E658-1-3(24x96)-F500 订单号: 70138801 isolated Expander lasermodule, red, 658nm, 1mW, 3V DC, 24x96mm, class 2M focus 500mm 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R399 订单号: 70148404 Diffraktives optical Element DOE 5 Circles - PC - 8x0.63mm - 40° @450nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-635-5-6(10x22) 订单号: 70112238 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-5(14x45)10DEG-F1800 订单号: 70125894 isolated Line lasermodule, red, 10°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 99.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD405-1-24(16x90)-NT 订单号: 70130904 dot laser, blue, 405nm, 1mW, 24V DC, 16x90mm, class 2, with connector and power supply 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DN635-0.3-5(10.6x12.2)-F200 订单号: 70140958 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |
| DOE252-635-5-6(10x24)-ADJ-NT 订单号: 70144765 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW,DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 24.1° @635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 , incl. power supply 113.36 EUR |