DOE-DE-R350
Diffractive Optical Element DOE 15 Lines (Rectangular) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | <3..4mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Axial Divergence | ±3° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 3.7, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 100, typ 50mA |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -20°C - 60°C |
| Weight | 25g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS2-DE 订单号: 70110838 Safety Label german DIN EN 60825, Class 2, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-10-5(22x90)110-F1500 订单号: 70140682 Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 10mW, 5V DC, 22x90mm, class 1M, focus at 1.5m 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-5-5-FA(14x45)-CON 订单号: 70130843 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 3R, with connector 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F150 订单号: 70137712 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, focus 150mm, without protection lens 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE253-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119350 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 11 LINES - PC - 8x1,2mm 41° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R253 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG635-1-24-F(20X90) 订单号: 70159455 Focusable, isolated point laser module, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 20x90mm, Laser Class 2 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-5(16x80)-F7000 订单号: 70140880 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3-5V DC, 16x80mm, class 2, focus 7m 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-2-3(4x8)-F30 订单号: 70148176 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLM-1125 订单号: 70140545 Bracket for lasermodules with diameter up to D=12.5 mm, packed in a stable box for transportation 80.59 EUR |