F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 0.4mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.2mrad |
| Beam Diameter | 4mm |
| Size of Laserdot | 4.5@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 4mm |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 90 - 150, typ 120mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 18g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-16-3-F-S(22x100)90 订单号: 70110166 focusable Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 22x100mm, class 2 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE263-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119206 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:5 Dot Line PC 8x1.2mm 5,9° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R263 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-6(10x22) 订单号: 70119459 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-1-3(20x80) 订单号: 70100877 isolated line lasermodule, green, 90°, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x80mm, class 1 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111224 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R265 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-5(16x62)-DOE 订单号: 70120004 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R 136.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE289-532-5-3-F(12X55) 订单号: 70181692 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 2M, incl. DOE289, PC Cross 15° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-1-5(9x21)110-F1000 订单号: 70142273 Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 9x21mm, class 1 36.89 EUR |