DF520-10-24(12x40)
Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 10mW, 12-24V DC, 12x40mm, clas…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@22m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 5000mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (22.0m) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 110, typ 55mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
| Protection Class | IPIP 67 |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-15-5-F(22x80) 订单号: 70105827 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 3B 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE266-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119299 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R266 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F300 订单号: 70132373 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, focus 300mm, without protection lens 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-9000-11000-04 订单号: 70190090 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print. ● Wavelength: 10600nm, protection level DI LB3 Especially suitable for: Laser IR 10600nm 100.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-15-5(26x180)110-F1500 订单号: 70140705 Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 15mW, 5V DC, 26x180mm, class 1M, focus at 1.5m 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE660-45-5(20x80)75DEG-PWL-M12 订单号: 70148794 Line laser, 75°, red, 660nm, typ. 45mW, 5V DC, 20x80 mm, thermal shutdown @50°C, fixed focus (825mm), 130mW laser diode, M12 1,193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111552 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-190-710 订单号: 70158939 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 315–420 + >625–715, protection levels DIR LB3 Wavelength: 582–625, protection level DIR LB2 * Especially suitable for: BLUE Laser 405nm, YELLOW 594nm 285.63 EUR |