F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | <1mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 5V DC |
| Operating Current | 5 - 60, typ 20mA |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 7.3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45)-F275 订单号: 70117196 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M, fokus 275mm 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE244-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119329 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 13x13 DOTS - PC - 8x1,2mm 5.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R244 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-5-3(16X90) 订单号: 70161359 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x90mm, class 3R 145.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R262 订单号: 70108194 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 10° @532nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-3(20x80)45-PL 订单号: 70106008 isolated Line lasermodule, green, 45°, 532nm, 20mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| QLD635-5-6(9x20)25 订单号: 70115093 Dotline lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 9x20mm, class 2 20.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 订单号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC405-16-3-F(14x55)30 订单号: 70125016 focusable isolated Line lasermodule, blue, 30°, 405nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M 344.45 EUR |