CB635-2-3(16x45)30-F100-PL
Isolated Cross lasermodule, red, 30°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, prot…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 35 x 35 x 90mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 150g |
| Total Height (h1) | 90mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø22.5mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø35mm |
| Width of Mount (b) | 75mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±360° |
![]() | |
|---|---|
| COROGUARD-LASER-FLOOR-MARKING 订单号: 70146790 line laser, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 16x90mm, class 2, with Mount16, 30x65mm and power supply 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE214-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70133004 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1.2mm 2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 3R with DOE-DE-R214 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE245-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118735 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R245 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL650-5-4.5(15x73)90-TIMER-2MIN 订单号: 70150933 Line Pointer 90° 5mW 4.5V automatic shutdown @2 min 30.17 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-0.4-3(16x60) 订单号: 70117769 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L635-5-3(9x26)60-F1000 订单号: 70131260 Line lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3-6V DC, 60°, 9x26mm, class 1 90.67 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE635-30-5(20x118)-F3000-SIDE-NT 订单号: 70145359 isolated Line lasermodule, red, 110°, 635nm, 30mW, 5V DC, 20x118mm, focus 3m, class 2, 90° turned Head, with power supply 579.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-5-3-F(16x65)60DEG-C1500 订单号: 70121971 focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 1 193.19 EUR |