LFD650-0.4-6(9x20)-C250
Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3-6V DC, 9x20mm, class 1,
wire length 250mm
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 35 x 35 x 90mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 150g |
| Total Height (h1) | 90mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø22.5mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø35mm |
| Width of Mount (b) | 75mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±360° |
![]() | |
|---|---|
| DOE289-532-5-3-F(12X55) 注文番号: 70181692 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x53.5mm, class 2M, incl. DOE289, PC Cross 15° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R375 注文番号: 70129120 Diffractive Optical Element DOE 29594-Dot Pseudo-Random Pattern (61.3°x72.5°@830nm) - PC- 8x2.1mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| WARNZEICHEN-LASERSTRAHLUNG-SET10 注文番号: 70145977 Aufkleber Warnschild "Achtung Laserstrahlung" Aufkleber dreieckig, 15cm Pack 10 Stück 17.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-635-5-5(10x24) 注文番号: 70132175 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC450-30-24-F(14x60) 注文番号: 70121575 focusable isolated Line lasermodule, blue, 450nm, 30mW, 24V DC, 14x60mm, class 2M 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-3(21x21x50) 注文番号: 70109306 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 21x21x50mm, class 2 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE405-12-6(22x65) 注文番号: 70107852 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 12mW, 6V DC, 22x65mm, class 3B 554.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-70115673 注文番号: 70115673 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, with laserlabel 3mm from front edge with connector Weight: 63g 159.58 EUR |