DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@22m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 5000mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (22.0m) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 110, typ 55mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 98g |
| Protection Class | IPIP 67 |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E405-20-5(24x96) 注文番号: 70140392 focusable isolated Expander lasermodule, blue, 405nm, 20mW, 5V DC, 24x96mm, class 3R 543.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD635-1-3(16X90)-F1300-NT 注文番号: 70191011 Dot laser, red, 635nm, 1mW, 3V DC, Focus 1.3m, 16x90mm, Class 2, including power supply. 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| WARNZEICHEN-LASERSTRAHLUNG-SET10 注文番号: 70145977 Aufkleber Warnschild "Achtung Laserstrahlung" Aufkleber dreieckig, 15cm Pack 10 Stück 17.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-10600-38 注文番号: 70152463 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 190-360nm, protection level OD 7+; Wavelength: 10600nm, protection level OD 7+; * Especially suitable for: Laser IR 10600nm, 100.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-5-5-F(16x65)-QCW-C2000 注文番号: 70132496 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1, internal modulation 1kHz 319.24 EUR |
| DC520-4-3(10.5x37.5)-SPRING 注文番号: 70129588 Dot laser, 520nm, green, 4mW, 3-5V DC,10.5x37.5mm, class 3R, spring type 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3-F(14x55) 注文番号: 70106336 focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| L520-0.2-5(16x70)100-F1000-AP 注文番号: 70130577 Isolated Line lasermodule, direct green, 520nm, 0.2mW, 5V DC, 16x70mm, class 1 336.05 EUR |