DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 0.9mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 60° |
| Line Thickness | <1.0mm@0.2m |
| Operating Distance | 0.2m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (200mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 45, typ 35mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Verticality | < ±0.5° |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LJ650-5-4.5(14x64) 订单号: 70104882 Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 4.5V DC, 14x64mm, class 1, incl. 3 x LR44 Batteries 62.10 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R335 订单号: 70124187 DOE 33000-Dot Pseudo-Random Pattern (45.9°x31.5°@645nm) 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE213-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110920 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 11 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 42° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R213 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-25.4(25x84) 订单号: 70117936 Mount for laser module D=25.4mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachment. 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F450-1-5(18x39x11)-USB-FIBER5000 订单号: 70145663 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 1mW, 5V DC, 18x39x11mm, class 2M, Light diffusing Fiber, Fiberlength 5m, USB Type A-Connector, 512.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLD635-4-3(12x34) 订单号: 70103731 isolated Dotline lasermodule, red, 635nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R286 订单号: 70118667 Diffractive Optical Element DOE 1 Solid Line - 8x1 mm 30.5° @660nm 49.50 EUR |
| PICO-IR-VIEWER-01 订单号: 70189964 The digital IR viewer PICO-IR-VIEWER-01 enables the visualization of invisible infrared rays from 20 cm to 200 m. Equipped with a self-developed lens, 1/2'' CMOS sensor, HD LCoS display (1280×720), digital zoom up to 6x, and integrated 850 nm IR lamp, it delivers precise results in laser alignment, optics testing, and quality assurance. The robust IP67 housing, operating temperatures from -40 to +50 °C, and WiFi function for photo and video transmission make it ideal for industrial use. 882.27 EUR |