DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 23.5 - 24.5, typ 24V DC |
| Operating Current | 5 - 30, typ 12mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 30g |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111057 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R247 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-24(16x64)-F500-PL 订单号: 70120721 Isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 24V DC, 16x64mm, class 1, protection lens 100.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE980-45-5-F(22x65)60DEG 订单号: 70141801 isolated Line lasermodule, infrared, modulated, 60°, 980nm, 45mW, 5V DC, 22x65mm, class 3R 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-5-6(22x65) 订单号: 70107845 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 5mW, 6V DC, 22x65mm, class 3R 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 订单号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-635-5-6(10x22) 订单号: 70112115 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R220 订单号: 70123258 Diffractive Optical Element DOE 1: 16 Dot Circle - PC - 8x1,2mm 45.5° @515nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD635-1-24(12x50)-C3500 订单号: 70126068 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length 3,5m, class 1 79.75 EUR |