DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 30m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 5.4 - 6.6, typ 6V DC |
| Operating Current | 20 - 55, typ 35mA |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 40g |
| Power Supply | Power Supply 6V DC with 2.1x.5.5mm Connector |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 订单号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-635-5-6(10x22) 订单号: 70112115 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R220 订单号: 70123258 Diffractive Optical Element DOE 1: 16 Dot Circle - PC - 8x1,2mm 45.5° @515nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD635-1-24(12x50)-C3500 订单号: 70126068 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length 3,5m, class 1 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-20-5(20x90)110-PWL-ADJ 订单号: 70134735 Adjustable isolated Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 20mW, uniform line intensity, Powell lens, 5V DC, 20x90mm, class 2M, with connector 705.80 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)-F250-PL 订单号: 70148893 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, Focus 250mm 63.78 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-5-5(14x45)10DEG-F1800 订单号: 70125894 isolated Line lasermodule, red, 10°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 99.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-5-3-F(12x38) 订单号: 70119725 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Cross - PMMA - 8x1mm 15°, 3V DC, Ø12x38mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R218 210.00 EUR |