DOE-DE-R350
Diffractive Optical Element DOE 15 Lines (Rectangular) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Beam Diameter | 2mm |
| Size of Laserdot | <3..5mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1700mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 2mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 10 - 35, typ 22mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-110DEG 订单号: 70159103 PICOMARK Lens, Line, 110° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CH520-5-5-F(12x45)60DEG-C5000 订单号: 70148237 Cross laser, green 520nm, 5mW, 5V DC, 12x45mm, 60°, laser class 1M, cable length 5m 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMF450-50-5(14x50)-FIBER3M 订单号: 70151879 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 5V DC, 14x50mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., 3m tranmission fiber with FC connector, analog modulation: power adjustable (0-5V) 688.99 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE286-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119039 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R286 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE285-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118957 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R285 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-10-5(20x80)110DEG-QCW-V3 订单号: 70126440 Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M, cable 148mm, internal modulation 1kHz, V3, housing diameter tolerance H9 83.95 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-1-3(12x32)10DEG-F110 订单号: 70129250 Isolated line lasermodule, green, 10°, 520nm, 1mW, 3V DC, 12x32mm, class 1, focus f=110mm, 1kHz modulation frquency 243.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x32)-PL 订单号: 70113600 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens 53.70 EUR |