DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 5mm |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 23.7 - 24.3, typ 24V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 25g |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AG13-SET 订单号: 70118230 AG13 (LR44) Alkaline Battery Set 5x2pcs, 3V DC, 12x11mm for 2pcs set 5.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-532-5-3-S(22x112)-AP 订单号: 70122275 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 2M, focus = 2000mm, incl. DOE-R-249 529.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE231-635-5-24-F(16x65) 订单号: 70138733 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1M, incl. DOE 101 x 101 Punkte - PC - 8x1.2mm 7.4° @660nm 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMF450-50-5(14x50)-FIBER3M 订单号: 70151879 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 5V DC, 14x50mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., 3m tranmission fiber with FC connector, analog modulation: power adjustable (0-5V) 688.99 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-5-F(14x45)-C1000-CON 订单号: 70106916 Focusable isolated line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC635-5-3-F(16x65) 订单号: 70109276 line 90° 635nm, 5mW, adjustable focus 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE520-2-5(6.5x22) 订单号: 70141122 dot laser, green, 520nm, 2.0mW, 5V DC, 6.5x22mm, class 3R 76.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ658-100-3(9.5x28)-AWL 订单号: 70116571 isolated expander laser, red, 658nm, 100mW, 3V DC, 9,5x28mm, class 3R, sharp diode 201.60 EUR |