DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 30° |
| Beta | 21.4° |
| Gamma | 3.6° |
| Delta | 21.4° |
| a | 53mm |
| b | 38mm |
| c | 6.3mm |
| d | 38mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-1.5-5(12x25)-C200 订单号: 70127263 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1.5mW, 5V DC, 12x25mm, class 3R, cable length 200mm 28.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MH808-350-5(22x65) 订单号: 70109023 modulated focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 808nm, 350mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE635-15-5(14x55)40DEG-F1000 订单号: 70125948 isolated modulated Line lasermodule, red, 40°, 635nm, 15mW, 5V DC, 14x55mm, focus 1m, class 2, aperture to cut off the edges of the intensity distribution Cablelength 500mm 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-24-F(12x54)-C300-DOE 订单号: 70120530 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x54mm, class 2, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 122.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-135DEG 订单号: 70159370 collimated isolated Line lasermodule, green, 135°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)-F150 订单号: 70137712 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, focus 150mm, without protection lens 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-24(16x80)-F3000 订单号: 70128550 isolated line lasermodule, 90°, green, 532nm, 5mW, 24V DC, 16x80mm, class 1, focus 3000mm 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70133806 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 11,8°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R262 104.96 EUR |