DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 45° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 3000mm |
| Wire type | 22AWG / black,white |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 110, typ 47mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 115g |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 50mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-20-24(20x80)-F1600-M12 订单号: 70126983 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 403.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MF635-20-5(14x50)-USB-FIBER1000 订单号: 70146011 Fiber lasermodule, red, 635nm, 20mW, 5V DC, 14x50mm, class 3R, Light diffusing Fiber, multi-mode, Fiberlength 1m, USB Type A-Connector, PWM modulated 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH850-5-5(10x40)10DEG 订单号: 70114324 isolated Line lasermodule, infrared, 10°, 850nm, 5mW, 5V DC, 10x40mm, class 1M 151.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE266-520-5-3-F(16X65) 订单号: 70195057 Adjustable isolated DOE laser module, green, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, Class 2M, incl. DOE R266 5° line 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-15-3(14x50)20-F100-ISV 订单号: 70121483 isolated Line lasermodule, red, 20°, 635nm, 20mW, 3V DC, 14x50mm, focus 0.1m, class 3R 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-5-5(9x21)-F100-AP 订单号: 70116632 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x21mm, class 3R, focus 100mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70134148 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 30.8° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R250 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-0.7-3(4x15)-70129496 订单号: 70129496 smallest red laser module 55.38 EUR |