DG520-5-24(6x19)
focusable Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 12-24V DC, 6x19mm, with external…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | Plastic |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 20g |
| Total Height (h1) | 62mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 47mm |
| Height of Base (h3) | 17mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø12mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø36mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 45mm |
| Depth of Mount (t) | 12mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±180° |
![]() | |
|---|---|
| RP-LE520-30-24(20X90)110 订单号: 70183078 Line laser module, green, 110°, 520nm, 30mW, 24V DC, 20x90mm, Class 2M 277.23 EUR |