DJ650-0.7-3(4x15)-F5000-C127
Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15mm, class 2
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | Meting |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | Vast |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 45° |
| a | 83mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD650-0.9-5(14x30)-AP Bestel Nr.: 70117226 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.9mW, 5V DC, 14x30mm, class 2 76.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-1-4.5(11x30)-F1000 Bestel Nr.: 70126945 Line laser, red, 90°, 650nm, 1mW, 4.5-6V DC, 11x30mm, class 1 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDC638-100-5(12X50) Bestel Nr.: 70190823 Modulated dot laser module, red, 638nm, 100mW, 5V DC, 12x50mm, Class 3B, focusable, intensity adjustable (0-5V) 520.92 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70111606 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - 5 - PC - 8x2.1mm 5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R205 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-5 Bestel Nr.: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-10-24(20x80)-C500 Bestel Nr.: 70113730 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 1, protection lens 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB520-10-24(16X55)60 Bestel Nr.: 70179576 isolated linelaser, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 60 degree, 16x55mm, class 1M, focus 3000mm, IP67 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3R-DE Bestel Nr.: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!