LH670-4-3(12x32)
Isolated Line lasermodule, red, 90°, 670nm, 4mW, 3V DC, 12x32mm, class 1
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 110mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | Aluminium/Plastic |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | Vast |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 400 - 500, typ 450mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |

| Maten: | ![]() | zwart | GND |
| Positief: | ![]() | rood | 3V DC |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!