LFNT-3-C
Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Fiber |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3R |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 5V DC |
| Operating Current | 120 - 140, typ 140mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 7g |
| Fiber core diameter | Ø200µm |
| Fiber included | Ja |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| F520-50-5(20x75.5) Bestel Nr.: 70141481 Fiber lasermodule, green, 520nm, 50mW, 3-5V DC, 20x75.5mm, class 3R, FC connector, Fiber core diameter 200 µm, incl. collimating lens 1,252.02 EUR |
| F520-5-5(14X50)-CON-SMA Bestel Nr.: 70155525 Fiber lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 14x50mm, class 1, SMA connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A. 302.44 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!