F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Operating Voltage | max 0V DC |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 70°C |
| Weight | 141g |
| Total Height (h1) | 75mm |
| Height to Laseraxis (h2) | 60mm |
| Height of Base (h3) | 25mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø15mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø45mm |
| Width of Mount (b) | 26mm |
| Height of Mount (g) | 50mm |
| Height of Mount Head (k) | 50mm |
| Depth of Mount (t) | 15mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±90° |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R223 Bestel Nr.: 70114294 Diffractive Optical Element DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16.1° @635nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-5(10x30)60DEG-F100 Bestel Nr.: 70116885 isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 4mW, 5V DC, 10x30mm, focus 100mm, class 1 46.97 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE248-635-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70111422 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R248 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-600 Bestel Nr.: 70158724 collimated isolated Line lasermodule, green, 520nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,083.95 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-635-1-6(10x22) Bestel Nr.: 70111965 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R265 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE256-532-5-3-F(12X55) Bestel Nr.: 70193183 Adjustable isolated DOE laser module, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x55mm, Class 2M, incl. DOE256, grid 51x51 lines 18.3° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB532-1-3(13x60)-F5000 Bestel Nr.: 70129700 Dot Lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 13x60mm, class 2 210.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-1-24(12x45)-C5000 Bestel Nr.: 70118254 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x45mm, class 2, cable 5m 92.35 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!