F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 4mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 5mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | Meting |
| Focus | fixed (10.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 3V DC |
| Operating Current | 80 - 130, typ 100mA |
| Housing Color | brass |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 9g |

![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-635-1-3(12x38)-C1500 Bestel Nr.: 70128833 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 1M, inkl. DOE R205 Cross pattern 5° fan angle 167.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-3-FA(14x45)-F50-AP Bestel Nr.: 70109481 Isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 53.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE206-635-5-6(10x22) Bestel Nr.: 70112061 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 21°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R206 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE265-635-1-6(10x22) Bestel Nr.: 70111965 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE 1:19 Dot Line PC 8x1.2mm 13,3°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R265 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(20X80)-F2000-C700-CON Bestel Nr.: 70157253 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 20x80mm, class 2 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-2.5-3(8x26)-F100 Bestel Nr.: 70109443 isolated, red linelaser, 635nm, 2.5mW, 3V DC, class 1, focus 100mm 44.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-08(48X86) Bestel Nr.: 70160956 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 8mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| KS-MOUNT-12(36X62)-MAGNETIC Bestel Nr.: 70160246 Magnetic mount for laser module 12mm, diameter 36mm, height 62mm, plastic, holding force 6.5 kg 18.40 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!