LABEL-DIN-CLASS1M-DE
Safety Label german DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 0.5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 5mm@10m |
| Operating Distance | 30m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 127mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (10.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 3V DC |
| Operating Current | 40 - 70, typ 50mA |
| Housing Color | silver |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -20°C - 85°C |
| Weight | 4.2g |
| Stripping of wire | 3mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| NT-TT-12 Bestel Nr.: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-532-5-3-S(22x112)-AP Bestel Nr.: 70122275 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 2M, focus = 2000mm, incl. DOE-R-249 529.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE231-635-5-24-F(16x65) Bestel Nr.: 70138733 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 1M, incl. DOE 101 x 101 Punkte - PC - 8x1.2mm 7.4° @660nm 235.21 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!