F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 660nm (rot) |
| Optical Power | 20mW |
| Laser Class | 2M |
| Fan Angle | 60° |
| Line Thickness | <1mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | Powell Lens |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <5% |
| Stability | <10%@-10°C + 60°C |
| Axial Divergence | ±1° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 105mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 4.2mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 3V DC |
| Operating Current | 50 - 150, typ 100mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
| Protection Class | IPIP 64 |
| Stripping of wire | 3mm |
| Stripping of cable cover | 10mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-3-5-F(12x45)110 Bestel Nr.: 70140866 Adjustable Line lasermodule, red, 110°, 650nm, 3mW, 3-5V DC, 12x45mm, class 1 51.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-15-5(20x135)-M12-DOE Bestel Nr.: 70148596 isolated, adjustable DOE lasermodule, red, 635nm, 15mW, 5V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting 445.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(16x60) Bestel Nr.: 70107715 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 16x60mm, class 2 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1-IR-EN Bestel Nr.: 70119558 Safety Label english DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CABLE_H03VVH2-F-S Bestel Nr.: 70116298 Cable H03VVH switch 9.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-22(45x75) Bestel Nr.: 70115215 Mount for Lasermodul 22mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-1-5(16x80)-F7000 Bestel Nr.: 70140880 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3-5V DC, 16x80mm, class 2, focus 7m 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1-IR-DE Bestel Nr.: 70119541 Safety Label german DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!