DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 5° |
| Line Thickness | <0.5mm@0.4m |
| Operating Distance | 0.4m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (400mm) |
| Output Aperture | 4.5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 30mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 6.3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH905-50-5(18x60)30-PWL-F400-P Bestel Nr.: 70144758 line laser, infrared, 30°, 905nm, 50mW, 5V DC, 18x60mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 400mm, Output power control: Poti, TTL modulation, Linethickness ≤500μm (@400±20mm) 941.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE287-520-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70119053 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R287 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R374 Bestel Nr.: 70136043 Diffractive Optical Element DOE 47708-Dot Random Pattern (60.9°x46.7°@830nm) - PC- 8x2.1mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-5-24(16x80)90-F1000-C100 Bestel Nr.: 70152777 line laser, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x80mm, class 1, Focus 1m 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE350-520-5-3-F(16x65)-QCW Bestel Nr.: 70146325 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE350 15 Linien (rechteckig) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.2mm 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12X32)-PL-CON Bestel Nr.: 70159639 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens, DC-Plug 2.1mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R264 Bestel Nr.: 70108217 Diffractive Optical Element DOE 1:9 Dot Line PC 8x1.2mm 0,9° @670nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE284-532-5-3(16x90)-NT Bestel Nr.: 70119138 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R284 369.66 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!