DF520-10-24(12x40)
Dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 10mW, 12-24V DC, 12x40mm, clas…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Lijn |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.8mm@150mm |
| Operating Distance | 0.15m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (150mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 120 - 250, typ 200mA |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ Bestel Nr.: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-3(5x12) Bestel Nr.: 70105322 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 5x12mm, class 2 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-50-5(19X95)110DEG-PWL Bestel Nr.: 70145083 Line laser, 110°, red, 660nm, 50mW, 5V DC, 19x95 mm, thermal shutdown @50°C, adjustable focus, 130mW laser diode 848.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-532-10-3(16x62) Bestel Nr.: 70131123 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 10mW, 3V DC, 16x62mm, class 2M, with DOE-R221 1:72 DOT Circle 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-WARNZEICHEN-LASERSTRAHLUNG Bestel Nr.: 70144819 Aufkleber Warnschild "Achtung Laserstrahlung" Aufkleber dreieckig, 15cm 2.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(7x14)-70117646 Bestel Nr.: 70117646 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 7x14mm, class 2 30.17 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-1-3(12x60)-001 Bestel Nr.: 70105612 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x60mm, class 2 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E658-20-3(20x120)APT15 Bestel Nr.: 70116793 expander laser, red, 658nm, 20mW, 3V DC, 20x120mm, class 3B 386.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI850-4-3(8x21)-AP Bestel Nr.: 70121292 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 4mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 147.82 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!