PICOMARK-520-600-60DEG
collimated isolated Line lasermodule, green, 60°, 520nm, 600mW, 230V, 80x80mm,…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 5° |
| Line Thickness | <0.3mm@0.075m |
| Operating Distance | 0.075m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (75mm) |
| Output Aperture | 6.8mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 24V DC |
| Operating Current | 1 - 15, typ 5mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 23.5g |
| Verticality | < ±0.5° |
![]() | LFNT-24-C Bestel Nr.: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-4-5(12X40)20DEG-F400 Bestel Nr.: 70159233 line lasermodule, green, 20°, 520nm, 4mW, 5V DC, 12x40mm, class 1, focus 400mm 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MH650-16-5(22x65) Bestel Nr.: 70101973 isolated, modulated dot lasermodule, red, 650nm, 16mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B 140.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ532-5-3(20x80) Bestel Nr.: 70102314 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(20x80) Bestel Nr.: 70101393 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-20-3(20x95) Bestel Nr.: 70100419 Dot lasermodule, green, 532nm, 20mW, 3V DC, 20x95mm, class 3B 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21) Bestel Nr.: 70104349 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2 29.33 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!