DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 940nm (infrarot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.6mrad |
| Beam Diameter | 2mm |
| Size of Laserdot | <2mm@2m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 28AWG |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 2mm |
| Max. Mod. Frequency | 50kHz |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 40mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 50g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-30-3(20x80) 注文番号: 70101423 Dot lasermodule, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB658-50-230(40x210) 注文番号: 70110227 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 478.91 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-16-5(16x45) 注文番号: 70101942 modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 5V DC, 16x45mm, class 2 131.01 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-635-1-6(10x22) 注文番号: 70111934 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 11,8°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R262 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-35-5(15X60)60-F35-PWL 注文番号: 70160208 line laser, red, 60°, 650nm, 35mW, focus 35mm, 5V DC, 15x60mm, class 3R, Powell lens, TTL 0-5V 1,033.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC635-2.2-3(12x34) 注文番号: 70100723 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2.2mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 37.73 EUR |