PICOMARK-520-600-60DEG
collimated isolated Line lasermodule, green, 60°, 520nm, 600mW, 230V, 80x80mm,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 4mW |
| Laser Class | 1 |
| Fan Angle | 20° |
| Line Thickness | <0.5mm@0.4m |
| Operating Distance | 0.4m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (400mm) |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 80 - 180, typ 130mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 10g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MH650-16-5(22x65) 注文番号: 70101973 isolated, modulated dot lasermodule, red, 650nm, 16mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B 140.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ532-5-3(20x80) 注文番号: 70102314 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(20x80) 注文番号: 70101393 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 327.65 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-20-3(20x95) 注文番号: 70100419 Dot lasermodule, green, 532nm, 20mW, 3V DC, 20x95mm, class 3B 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21) 注文番号: 70104349 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2 29.33 EUR |