DOE245-635-1-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10°, 5V DC, Ø10x22mm…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 0.4mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@2m |
| Operating Distance | 2m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 10% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (2000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 100 - 300, typ 200mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 56g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Verticality | < ±0.5° |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-50-5(85x50x40) 注文番号: 70107135 Dot lasermodule, green, 532nm, 50mW, 5V DC, 85x50mm, class 3B 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.43-4(14X30)-AP 注文番号: 70125009 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.43mW, 4V DC, 14x30mm, class 2 35.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-635-660 注文番号: 70140354 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified ,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * ● Wavelength: 630-711nm, lb rating DIR LB5 ● Wavelength: 648-708nm, lb rating D LB5 + IR LB6 ● Wavelength: 651-704nm, lb rating D LB5 + IR LB7 ● Wavelength: 654-699nm, lb rating D LB5 + IR LB8 * ● Wavelength: 654-699nm, lb rating D LB5 + IR LB8 ● Wavelength: 712-713nm, lb rating DIR LB4 ● Wavelength: 714-717nm, lb rating DIR LB3 * Especially suitable for: Laser RED 635nm, RED 650nm and RED 660nm 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MB650-3-5(16x50) 注文番号: 70100655 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 3mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R 73.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL650-5-3(9x25)4DEG 注文番号: 70110029 Line lasermodule, red, 4°, 650nm, 5mW, 3V DC, 9x25mm, class 3R 15.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-24-5(16x45)-PL 注文番号: 70110449 Modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 16x45mm, protection lens, class 2M 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R247 注文番号: 70108033 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° @645nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(12x45)-PRO 注文番号: 70125702 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x45mm, class 2, encapsulatedl PCB 95.71 EUR |