DOE-DE-R242
Diffractive Optical Element DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7.1° @635nm
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.16% |
| LB Rating | 785-<830 DIR LB2; 830-1700 DIR LB3 |
| Lens Color | Yellow/Green |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45) 注文番号: 70103076 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-20(45x75) 注文番号: 70112511 Mount for Lasermodul 20mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-24(20x80) 注文番号: 70124286 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-1-5(12X45)5-ADJ-C400 注文番号: 70153293 Adjustable Cross lasermodule, red, 5°, 650nm, 1mW, 5V DC, 12x45mm, class 1M, incl. 2.5mm connector 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE223-532-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119404 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 2 x 2 + 1 Dots - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R223 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-5-3(12x60) 注文番号: 70103199 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x60mm, class 3R 103.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-3-F(20X70)60DEG 注文番号: 70159448 focusable isolated cross lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 20x70mm, class 1 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-1.2-3(16x45) 注文番号: 70105124 isolated cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 1.2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 69.66 EUR |