DOE-DE-R350
Diffractive Optical Element DOE 15 Lines (Rectangular) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ライン |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <0.7mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 20 - 55, typ 35mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 14g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-19(45x75)-MAGNETIC 注文番号: 70144222 Mount for Lasermodul 19mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB650-1-3(16x45) 注文番号: 70103717 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 1mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 53.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-DD635-5-24(16x65) 注文番号: 70132960 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE-R-215, Viewfinder pattern 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| EJ658-100-3(9.5x28)-AWL 注文番号: 70116571 isolated expander laser, red, 658nm, 100mW, 3V DC, 9,5x28mm, class 3R, sharp diode 201.60 EUR |
| MDD405-90-5-F(22x65)-NT 注文番号: 70147506 Modulated, adjustable, isolated Dot Lasermodule, blue, 405nm, 90mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B, incl. power supply 579.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)-F1000 注文番号: 70105346 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, with protection lens 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-ADJ-C150 注文番号: 70132038 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3-5V DC, 8x21mm, class 2 38.57 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F640-0.2-4(6.5x25) 注文番号: 70127270 Fiber lasermodule, red, 640nm, 0.2mW, 4V DC, 6x25mm, class 1 252.02 EUR |