F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 4mm |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.05 - 4.95, typ 4.5V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 20mA |
| Battery | LR44/AG13 alkaline battery, 1.5V |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 21g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 注文番号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB660-25-5(20x90)110-ADJ-CON 注文番号: 70134650 Adjustable Cross lasermodule, red, 110°, 660nm, 25mW, 5V DC, 20x90mm, class 2M, incl. connector 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG650-1-3(8x20)-ITA 注文番号: 70121612 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x20mm, class 2 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-1-5-F(12x60) 注文番号: 70112443 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12x60mm, class 2 101.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDC635-0.7-5(8.5x30.5) 注文番号: 70141030 Modulated isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 0.7mW, 5V DC, 8.5x30.5mm, class 2 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-7-3(12x32)-F1500 注文番号: 70109740 isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 7mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 83.11 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLC635-5-5-F(14x45) 注文番号: 70110548 Modulated focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 5V DC, 14x45mm, class 1 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE337-635-5-6(10x24)-ADJ 注文番号: 70134216 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:99 Dot Line -PMMA - 8x1 mm 27.7° @635nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R337 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI650-2.5-5(12x25)-C200 注文番号: 70125115 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 2.5mW, 5V DC, 12x25mm, class 3R 28.63 EUR |