F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 0.1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | <0.6mm@0.3m |
| Operating Distance | 0.3m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 400mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (300mm) |
| Output Aperture | 1mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 100, typ 50mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | CON-USB-A |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 24g |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-24(12x45)-C5000 注文番号: 70120462 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 24V DC, 12x45mm, class 1, cable length 5m 85.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-3(14x45) 注文番号: 70101928 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)-F1000-10DEG 注文番号: 70117127 line laser, red, 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, focus 1000mm, class 2M 60.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH635-5-3(14x45)-70117097 注文番号: 70117097 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R 122.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE285-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118957 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R285 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-90DEG 注文番号: 70159080 PICOMARK Lens, Line, 90° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DBI650-1-3-FA(12x40)-AP-C1800 注文番号: 70138016 Isolated point laser module, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 12x40mm, Class 2, axial parallel 61.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-600-90DEG 注文番号: 70159387 collimated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 873.87 EUR |