DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 35 x 35 x 69mm |
| Material | Stainless Steel |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -50°C - 50°C |
| Weight | 150g |
| Total Height (h1) | 69mm |
| Mount Diameter (d1) | Ø16.5mm |
| Diameter of Base (d2) | Ø35mm |
| Width of Mount (b) | 67mm |
| Angle of Rotation Alpha (α) | 360° |
| Angle of Rotation Beta (β) | ±360° |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(16x60) 注文番号: 70145052 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1 73.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x34)37-F200 注文番号: 70107258 Isolated Line lasermodule, red, 37°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 1 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI850-4-3(8x21)-AP 注文番号: 70121292 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 4mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-10-3-F(16x65)-CON-DOE 注文番号: 70121513 Adjustable DOE Laser, green, 532nm, 10mW, 3V DC, Laser class 3B without DOE, 16x65mm 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1M-EN 注文番号: 70119565 Safety Label english DIN EN 60825, Class 1M, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45)45-PL-C1500 注文番号: 70106060 Isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M, protection lens 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-16-3-F-S(22x100)90 注文番号: 70110166 focusable Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 22x100mm, class 2 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70111569 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 11,8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R262 268.82 EUR |